CBL
CBL

CBL – Niezależnie od tego czy pływasz w parku czy na kite

ROZMIARY:  139 x 42 / 142 x 43

Twin tip Cabrinha CBL 2020 to najlepszy wybór na kajta i na wyciąg wake’owy. Deska Cabrinha CBL (kiedyś znana jako Custom) ma mocne inserty, których nie uda Ci się wyrwać nawet przy agresywnej jeździe. Jej dno, mimo intensywnych treningów na boxach, kickerach czy też innych przeszkodach, wygląda identycznie jak po paru wjazdach na innej desce na plażę. Głębokie kanały ułatwiają pływanie bez finów, czy to na kajcie czy na kablu. Cabrinha CBL to blat mocno specyficzny, z racji dużego rockera i popu, więc też nie każdemu przypasuje w pierwszym momencie.

Niezależnie od tego czy pływasz w parku na wake’u czy na kajcie, deska Cabrinha CBL 2020 doskonale przenosi moc ze źródła (latawca lub wyciągu) na wodę, co sprawia, że jazda jest zawsze płynna i gładka. Deska zapewnia świetny pop i w pełni kontrolowane lądowania. Sztywność konstrukcji w połączeniu z mocno podgiętym rockerem dostarcza niesamowitych właściwości wakestyle’owych, w czasie jazdy zarówno na wyciągu jak i w trakcie pływania na kajcie w stylu wakestyle, z latawcem nisko.

Deska Cabrinha CBL 2020 świetnie sprawdzi się na każdego rodzaju przeszkodzie. Głębokie podłużne kanały zapewniają doskonałe trzymanie, a płaskie 20 mm finy dają dodatkowa kontrolę i nie muszą być wymontowywane nawet do jazdy na przeszkodach w wakeparku.

Najważniejsze cechy:

  • Doskonała kontrola mocy, niezależnie od źródła (kite/wyciąg)
  • Najlepsza deska wakestyle’owa
  • Karbonowe wzmocnienia w strategicznych częściach deski, w celu poprawienia kontroli
  • Inserty kompatybilne z większością butów wake
  • Głębokie kanały w dnie zapewniające maksymalną przyczepność nawet bez finów
  • W komplecie 20mm finy nadające się na przeszkody oraz śruby mocujące