CBL
CBL

CBL – Niezależnie od tego czy pływasz w parku czy na kite

ROZMIARY:  139 x 42 / 142 x 43

Twin tip Cabrinha CBL 2020 to najlepszy wybór na kajta i na wyciąg wake’owy. Deska Cabrinha CBL (kiedyś znana jako Custom) ma mocne inserty, których nie uda Ci się wyrwać nawet przy agresywnej jeździe. Jej dno, mimo intensywnych treningów na boxach, kickerach czy też innych przeszkodach, wygląda identycznie jak po paru wjazdach na innej desce na plażę. Głębokie kanały ułatwiają pływanie bez finów, czy to na kajcie czy na kablu. Cabrinha CBL to blat mocno specyficzny, z racji dużego rockera i popu, więc też nie każdemu przypasuje w pierwszym momencie.

Niezależnie od tego czy pływasz w parku na wake’u czy na kajcie, deska Cabrinha CBL 2020 doskonale przenosi moc ze źródła (latawca lub wyciągu) na wodę, co sprawia, że jazda jest zawsze płynna i gładka. Deska zapewnia świetny pop i w pełni kontrolowane lądowania. Sztywność konstrukcji w połączeniu z mocno podgiętym rockerem dostarcza niesamowitych właściwości wakestyle’owych, w czasie jazdy zarówno na wyciągu jak i w trakcie pływania na kajcie w stylu wakestyle, z latawcem nisko.

Deska Cabrinha CBL 2020 świetnie sprawdzi się na każdego rodzaju przeszkodzie. Głębokie podłużne kanały zapewniają doskonałe trzymanie, a płaskie 20 mm finy dają dodatkowa kontrolę i nie muszą być wymontowywane nawet do jazdy na przeszkodach w wakeparku.

Najważniejsze cechy:

 • Doskonała kontrola mocy, niezależnie od źródła (kite/wyciąg)
 • Najlepsza deska wakestyle’owa
 • Karbonowe wzmocnienia w strategicznych częściach deski, w celu poprawienia kontroli
 • Inserty kompatybilne z większością butów wake
 • Głębokie kanały w dnie zapewniające maksymalną przyczepność nawet bez finów
 • W komplecie 20mm finy nadające się na przeszkody oraz śruby mocujące

3 Replies to “CBL”

 1. „https://adobe.com/” – Adobe Lightroom is the most popular fixation editing software in behalf of photographers, with hundreds of thousands of effects and presets within reach on the internet.

  You can download Lightroom from Adobe’s website.

  „https://en.wikipedia.org/wiki/Adobe_Lightroom” – Adobe Lightroom presets supporter you to edit your photos in relate but about doing a lot of the position suitable you. You can simply try old-fashioned a pre-defined capacity, while keeping your source aspect and reverting break to it at anytime.

  You can use:
  Lightroom Presets for Wedding Photography
  Lightroom Presets for Baby and Family Photography
  Lightroom Presets for Headshots
  Lightroom Presets for Senior Portraits
  Lightroom Presets for Landscape
  Lightroom Presets for Nature Photography
  Lightroom Presets for Food Photography
  Lightroom Presets for Car Photography
  Lightroom Presets for Real Estate
  Lightroom Presets for Product and Fashion Photography

  And a „https://mrlightroom.com/adding-jpg-overlay/” – Adding JPG overlay
  for everyday shooting.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.