DRIFTER – Icon

Latawiec Cabrinha DRIFTER – Limitowana seria na 20-lecie firmy

ROZMIARY: 7M, 9M,

Latawiec Cabrinha DRIFTER o zupełnie nowym profilu to specjalistyczny kite stworzony do jazdy po falach i do surf freestyle’u bez strapów. 

Cabrinha Drifter 2020 jest bezdyskusyjnie latawcem numer jeden do jazdy na falach spośród wszystkich modeli dostępnych na rynku kitesurfingu. Dzięki swojemu wzmocnionemu kształtowi oraz możliwym dwóm ustawieniom mocowania uprzęży Drifter stał się jeszcze lepszy. Pierwszy wariant to ustawienie do warunków wiatrowych typu offshore – kite ustawia się inaczej w oknie wiatrowym, a także o wiele ostrzej płynie na wiatr. To ustawienie sprawia, że drift jest jeszcze lepszy, a w efekcie surfer może jeszcze bardziej i z większą łatwością skupić się na obserwacji fali i na zakrętach. Nieustanne patrzenie na latawiec nie jest już w ogóle potrzebne – Drifter po prostu nie przepada. W drugim wariancie, dla warunków onshore, przestawiamy latawiec na takie ustawienie, w którym generuje on więcej mocy, dzięki czemu o wiele łatwiej będzie przepłynąć przez gęsty przybój.

Cabrinha Drifter to latawiec, który już parę razy zdominował Mistrzostwa Świata w konkurencji kite wave, co świadczy o jego najlepszych właściwościach. Jest to kite na tyle uniwersalny, że zadowoli zarówno początkujących surferów, jak i już tych bardziej wymagających, którzy sprawie pływają na falach.

Przy konstrukcji latawca zastosowano najnowszej generacji Dacron o bardzo wysokiej odporności na rozciąganie. Materiał zapewnia trwały i niezmienny profil latawca przez cały czas jego użytkowania.

NOWOŚĆ! Ulepszona konstrukcja latawców Cabrinha 2020 dzięki nowej technologii Pure Profile Panels. Odpowiednio umiejscowione, specjalne panele umożliwiają lepszą kontrolę na aerodynamiką latawca.

WŁAŚCIWOŚCI:

– Unikatowy wygląd

– Tylko 250 sztuk

– Plakietka z numerem kolekcjonerskim

– Zmieniony wygląd plecaka

– Dwa ustawienia uzdy – offshore i onshore

– Super właściwości lotne na poluzowanych linkach – tzw. drift

– Duża utrata mocy przy krótkim ruchu barem

– Małe siły na barze

– Łatwy ponowny start z wody

– Latawiec dedykowany do jazdy wave

– Niesamowita stabilność w szkwałach