LIFT
Znakomity kompromis dla osób, które szukają foila łatwego ale niezbyt wolnego.
Oczywiście jeżeli chcesz ścigać się na foilu, to powinieneś wybrać inny model ale w przypadku chęci posiadania foila uniwersalnego, mówiąc „ładnie, nieładnie” do wszystkiego, to Cabrinha HI:RiseLift jest modelem dla Ciebie. Stabilność na boki, niezbyt duża moc potrzebna do wyjścia z wody i umiarkowana prędkość dają bardzo fajne możliwości w pływaniu po płaskim, jak i zafalowanym akwenie. Jesli lubicie „kite wycieczki”, to całkiem szybko można przemieszczać się na większych odległosciach. Jeżeli już dobrze go wyczujecie, to jest również szansa na pierwsze próby pływania z jak najmniejszym rozmiarem latawca w jak najsłabszym wietrze…

Moc/prędkość potrzebna do wyjścia z wody 3/5
Stabilność boczna 3/5
Prędkość końcowa 3/5

Przeczytaj opis: http://www.cabrinha.pl/cabrinha-foil-lift-foils-foile-hydrofoil-skrzydlo-2020-sklep-kite-dystrybutor-importer/

CARVE
Najwolniejszy i najstabilniejszy foil w kolekcji Cabrinha do pływania na kite. Wystarczy 6m kite, 10knts+ i możesz cieszyć się z pierwszych zwrotów w lewitacji, czy stawać na głowie. Pływania na falach z kajtem to na Cabrinha CARVE pozeja, ze względu na niesamowitą stabilność boczną. Miłośnicy szybkiego foilowania i ścigania się powiedzą „ale to muł”, a fanatycy pływania na małych latawcach, „bez wiatru”, lubiący foil freestyle będą schodzić z wody z wielkim bananem na twarzy.
Uwaga model CARVE uzależnia.

Moc/prędkość potrzebna do wyjścia z wody 2/5
Stabilność boczna 4/5
Prędkość końcowa 2/5

Przeczytaj opis: http://www.cabrinha.pl/foil-lift-carve-speed-varial-av8-hydro-skrzydlo-do-lewitacji-cabrinha-foils-sklep-surf-shop/

SPEED
Najszybszy foil na rynku, za rozsądne pieniądze. Cabrinha SPEED, to super zabawka, dla osób kochających prędkość i ściganie się, ze wszystkimi, kogo mijają na wodzie. Nie postawisz na nim pierwszych kroków, co najwyżej możesz tylko mocno zniechęcić się do foilowania. Jest to foil czuły na każdy Twój ruch na desce, tym samym po prostu foil dla tych, którzy wiedzą „czego chcą”. Nie jest to rozwojowy foil do nauki. Wielce prawdopodobne, że osoby kochające prędkość będą szukały dla siebie czegośc jeszcze bardziej wyczynowego, 100% z carbonu, jak choćby Cabrinha AV8 jednak, to nie będą takie pieniądze jak model SPEED.

Moc/prędkość potrzebna do wyjścia z wody 4/5
Stabilność boczna 2/5
Prędkość końcowa 4/5

Przeczytaj opis: http://www.cabrinha.pl/speed-foil-cabrinha-kites-2020-hydro-sklep-kite-importer/

AV8
Wyczynowy foil, do ścigania się, czy do bardzo szybkiego pokonywania długich dystansów.
Kupując foila Cabrinha AV8 trzeba mieć w oczach ogień, czy w głowie znaczki F1, czy 1/3 mili.
Jest to profesjonalna zabawka, w pełni wykonana z carbonu, dzięki czemu jest niesamowicie lekka ale i delikatna. Czyli jak to często w życiu bywa „coś za coś” albo coś jest dobre, ciężkie i tanie albo coś jest super dobre, lekkie i bardzo drogie. Jednak w porównaniu do innych marek, nie ma tu jeszcze wielkiej tragedii. Lubisz freeridei chcesz mieć fun, lepiej nie próbuj, najwyżdej podotykaj na plaży.

Moc/prędkość potrzebna do wyjścia z wody 5/5
Stabilność boczna 2/5
Prędkość końcowa 5/5

Przeczytaj opis: http://www.cabrinha.pl/av8-cabrinha-bardzo-szybki-foil-do-scigania-sklep-shop-kite-2020/

VARIAL (Surf, SUPi Wing)
Cabrinha VARIAL to zbyt duże skrzydło do „normalnego” pływania z latawcem. Ma zbyt dużą nośność i jest zbyt wolne, co objawia się wyrzucaniem ridera w powietrze, lub pływaniem bardzo wolnym, dającym odczucie ciągnięcia za sobą kotwicy.
Przeznaczenie tego modelu to Foil Surfing, Foil SUP, czy Wing, ze względu na ogromną powierzchnię i rozpiętość przedniego skrzydła. Wielkość ma bezpośredni wpływ na wychodzenie z wody, nośność i stabilność boczną.

Moc/prędkość potrzebna do wyjścia z wody 1/5
Stabilność boczna 5/5
Prędkość końcowa 1/5

Przeczytaj opis: http://www.cabrinha.pl/cabrinha-varial-foil-carve-lift-sklep-hydrofoil-2020-tani-polska/