BARY

Fixed 1X Trimlite Quickloop / Fireball

Fixed 1X Trimlite Quickloop / Fireball

FIXED TRIM LITE CHICKENLOOP / FIREBALL

Bar bez regulacji rozstawu linek sterujących
Depower – knaga
Występuje w 3 długościach: 44cm, 52cm, 60cm
Możliwość zamontowania ChickenLoop lub Fireball

Overdrive 1X Trimlite Quickloop / Fireball

Overdrive 1X Trimlite Quickloop / Fireball

OVERDRIVE TRIM LITE CHICKENLOOP / FIREBALL

Bar z regulacją rozstawu linek sterujących
Depower – knaga
Występuje w 1 długości: 48-56cm
Możliwość zamontowania ChickenLoop lub Fireball

Overdrive Recoil Quickloop / Fireball

Overdrive Recoil Quickloop / Fireball

OVERDRIVE RECOIL CHICKENLOOP / FIREBALL

Bar z regulacją rozstawu linek sterujących
Depower – taśma i sprężyna
Występuje w 1 długości: 48-56cm
Możliwość zamontowania ChickenLoop lub Fireball

BAR FIXED TRIM  to „oszczędnościowa” wersja baru Overdrive . Posiada wszystkie jego funkcje poza regulacją szerokości rozstawu linek. Polecana dla tych, którzy używają jednego-dwóch latawców współpracujących z barem o tej samej długości.

BAR FIXED TRIM jest również wyposażony w Quick Chicken Loop, który zaskoczy wszystkich swą prostotą i łatwością ponownego złożenia po aktywacji systemu bezpieczeństwa. Po przesunięciu czerwonej zrywki w górę pętla chicken loopa otwiera się, system bezpieczeństwa aktywuje się , latawiec traci moc i natychmiast ląduje w wodzie lub na plaży. Reset sytemu jest intuicyjny i zajmuje ułamki sekund. Jest to chyba najprostszy system na rynku! W systemie 1X zmieniono przebieg linki bezpieczeństwa, usunięto dodatkową , zewnętrzną linkę o długości 8m co zaowocowało prostym połączeniem środkowych linek z taśma depowera ( Low V ). Stoper linki 1X został zintegrowany z taśmą depowera. Zmieniono również mocowanie przetyczki chicken bone z rzepa na śrubkę odkręcaną kluczem ampulowym. Podobnym kluczem można odkręcić i wymienić linkę chicken loopa na krótszą lub dłuższą wg preferencji użytkownika. Wersja Trim zapewnia proste i dokładne dostosowanie ustawień depowera do aktualnie panujących warunków. Obniżone miejsce rozejścia się linek środkowych ( Low V ) wraz z niską wagą całego systemu Trimelite zapewnia bezpośrednie odczucia latawca i pozwala wytrymować go idealnie nawet w najbardziej zmiennych warunkach.

 

BAR OVERDRIVE TRIM / RECOIL to najbardziej zaawansowana wersja baru Overdrive. Posiada wszystkie jego funkcje łącznie z możliwością natychmiastowej regulacji rozstawu linek. Idealne rozwiązanie dla osób chcących mieć jeden bar do wszystkich rozmiarów latawca. Opcja regulacji długości pozwala również na dynamiczną zmianę stylu pływania bez konieczności schodzenia z wody.

 

NOWY SYSTEM FIREBALL, który zaskoczy wszystkich swą prostotą i łatwością ponownego złożenia po aktywacji systemu bezpieczeństwa. Po przesunięciu czerwonej zrywki w górę, część systemu się odpina a Fireball zostaje przy trapezie, system bezpieczeństwa aktywuje się , latawiec traci moc i natychmiast ląduje w wodzie lub na plaży, zostając na leashu. Reset sytemu jest intuicyjny i zajmuje ułamki sekund. Jest to chyba najprostszy system na rynku! W systemie 1X zmieniono przebieg linki bezpieczeństwa, usunięto dodatkową , zewnętrzną linkę o długości 8m co zaowocowało prostym połączeniem środkowych linek z taśma depowera ( Low V ). Stoper linki 1X został zintegrowany z taśmą depowera. Istnieje też możliwość wymiany Fireball na Chicken loopa i odwrotnie.

 • BARY
 • BARY
 • BARY
 • BARY
 • BARY
BARY

WŁAŚCIWOŚCI BARÓW CABRINHA FIX / OVERDRIVE

 • miękkie wykończenie i pływaki na końcach baru
 • niezwykle łatwa aktywacja i reset systemu bezpieczeństwa
 • regulacja mocy z systemem Trimlite lub Recoil
 • regulacja rozstawu długości linek sterująych (tylko w barach Overdrive)
 • odporne na ścieranie i nieplączące się linki
 • 4 linki równej długości schodzące nisko do baru ( Low V )
 • depower na żądanie
 

Koniecznie obejrzyj film przedstawiający nowy system FIREBALLClose