CARVE

HI:RISE CARVE

Nowy Carve to propozycja dla tych, którzy nie chcą się ścigać, nie chcą osiągać zawrotnych prędkości lub po prostu zaczynają swoja przygodę z Foilem. Zestaw foili Cabrinha zapewnia cala game rozwiązań od bardzo szybkich i trudnych zestawów po te bardziej łagodne. Ten model idealnie sprawdza się na pierwsze kroki ma wiele zalet, łatwo się na nim pompuje, nie potrzebuje wiele wiatru do wejścia w lewitacje i jest bardzo stabilny.

Tylne skrzydło można regulować (przód, tył) co zmienia zachowanie samego skrzydła jest bardziej zablokowane w torze płynięcia lub chętniej i łatwiej da się manewrować. Jest sporo  innych zmian wydłużono Fuselage do 750mm co zwiększa również stabilność i hydrodynamikę,  Maszty i skrzydła foil w kolekcji 2019 zostały przeprojektowane przy wykorzystaniu ulepszonej technologii. Usprawnienia w modelu Lift względem roku 2018 to m.in.: lżejsza konstrukcja masztu usprawniająca jego hydrodynamikę, drewniany rdzeń skrzydła czy potrójna warstwa włókna bazaltowego w przednim skrzydle czy wzmocniona konstrukcja kompozytowa tylnego skrzydła.

WYMIARY:

Chord: 226 mm

Projected area: 116,508.2 mm²

Wingspan: 685,4 mm

AR: 4.0

Volume: 2,024,170 mm³

W CENIE:
śruby m8x25mm (4pcs), m8x27mm(2pcs), m8x40mm (4pcs), m8x14mm (2pcs), klucz (5mm), mocowanie masztu, maszt, fuselage, pokrowce na skrzydła (4pcs)