SPEED

HI:RISE SPEEDKomplet do zamocowania deski HI:RISE Speed powstał z myślą o amatorach wyczynowego freeride’u. To dobry wybór dla tych, którzy na wodzie cenią przede wszystkim prędkość, a także szukają uniwersalnego i stabilnego skrzydła. Maszty i skrzydła foil w kolekcji 2019 zostały przeprojektowane przy wykorzystaniu ulepszonej technologii. Usprawnienia modelu Speed względem roku 2018 to m.in.: lżejsza konstrukcja masztu usprawniająca jego hydrodynamikę, drewniany rdzeń skrzydła czy podwójna warstwa karbonu w przednim i tylnym skrzydle.

W roku 2020 Cabrinha wypuszcza na rynek zupełnie nowy model blatu do pływania na foilu – X:Breed Foil. Jest to uniwersalna deska o hybrydowym kształcie, która powstała z myślą o riderach, którzy uwielbiają zarówno surf jak i freestyle, a dodatkowo chcieliby na swojej desce czasem pobawić się z zestawem foil.

Deska Double Agent pozostaje w kolekcji i wciąż można ją z powodzeniem wykorzystać także jako sprzęt wakesurf, surfskate czy nawet jako deskę wave, po odkręceniu masztu.

Zestaw Cabrinha można zamontować do deski Double Agent / X:Breed Foil lub do dowolnej innej deski Hydro Foil.

Długość masztu do wyboru: 85cm

WYMIARY:

Chord: 146.5mm

Projected area: 56,511.55 mm²

Wingspan: 540.24 mm

AR: 5.2

Volume: 514,561 mm³

W CENIE:
śruby m8x25mm (4pcs), m8x27mm(2pcs), m8x40mm (4pcs), m8x14mm (2pcs), klucz (5mm), mocowanie masztu, maszt, fuselage, pokrowce na skrzydła (4pcs)