Marek Rowiński

Marek Rowiński

Jeden z najabrdziej utalentowanych polskich kitesurferów, jego największa zajawka, to nauka coraz trudniejszych trick’ów w konkurencji New School Freestyle. Posiada niesamowitą pasję analizowania każdego tricku, potrafi pokazać bardzo dużo różnorodnych kombinacji w powietrzu.
Zdobywca Pucharu Polski 2013
Mistrz Polski Freestyle 2014, 2015, 2016

Ulubiony kite – Cabrinha Chaos

Tusia Szczypek

Tusia Szczypek

Riderka, „perełka” w teamie Cabrinha Polska, mega zakręcona na punkcie kite i podróży. Wraz z narzeczonym Danielem Witkowskim tworzy projekt „Kite Para”, czyli dwójka zawodników i instruktorów, którzy zabiorą Was na kite wyprawę celem nauki i progresu.

Ulubiony kite – Cabrinha FX

Daniel Witkowski

Daniel Witkowski

Czołowy rider z legendarnej, polskiej Rewy. Lubi zarówno polatać wysoko jak i wypiąć się i pokazać dobrą sztuczke na powerze. Razem z Tusią tworzy projekt „Kite Para”. W sezonie 2018 chce powalczyć w zawodach kite w Polsce.

Ulubiony kite – Cabrinha FX

Łukasz Koński

Łukasz Koński

Dwukrotny Mistrz Polski we Freestyle, instruktor, prowadzi jedną ze szkół Cabrinha w Polsce oraz serwis latawców. Obecnie najwięcej czasu poświęca na pracę przy dystrybucji sprzętu Cabrinha i promocji kitesurfingu. Jeden z najlepszych Polaków na falach, zarówn na kite i windsurfingu

Ulubiony latawiec – Cabrinha Drifter

 
Jacek Koński

Jacek Koński

Związany z Cabrinha od samego początku przez pracę przy imporcie i dystrybucji Cabrinha Kites. Jako jeden z niewielu w Polsce uczył się jeszcze na „dwu-linkowcach”. Dziś pływa tylko unstrapped na falach. W pracę przy Cabrinha, w każdą rozmowę o sprzęcie i o wyjazdach wkłada całe swoje serce.

Ulubiony latawiec – Cabrinha Drifter

Marek Rowiński Sr.

Marek Rowiński Sr.

Jeden z pierwszych klientów Cabrinha, obecnie w teamie, najbardziej spełnia się w konkurencjach race i foil.
Najbardziej aktywny propagator kitesurfingu w Polsce, autor książeczki KSPD, współzałożyciel stowarzyszenia PSKite i Polskiego Związku Kite.

Ulubiony kite – Cabrinha Apollo

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.