Bar Overdrive 1X 2016

Poznaj bar 2016 i zobacz jak prawidłowo regulować długość linek

Bar Overdrive 1X 2015

Poznaj bar 2015 z nową, najłatwiejszą do złożenia zrywką na rynku. Film nie kłamie, teraz po kilku próbach można składać zrywkę Quick Loop używając tylko jednje dłoni.

Sprawdzanie długosci linek w latawcach

Aby latawiec dobrze latał i zachwowywał swoje najlepsze własciwości lotne, należy pamietać o sprawdzaniu dlugosci linek raz na kilkanascie sesji, lub od razu, kiedy pojawią się wątpliwości, że kite nie lata właściwie, np przepada albo ściąga na jedną stronę.

ZAPOZNANIE Z BAREM X1 2014

Obowiązkowy materiał video dla wszystkich, którzy posiadają latawce Cabrinha 2014. Utrwalenie wiedzy na temat działania oraz świadomego i sprawnego używania systemu bezpieczeństwa. Po jego obejrzeniu wszystko będzie jasne i dziecinnie łatwe w użytkowaniu.
Pamiętejmy, że bezpieczeństwo podczas uprawiania kitesurfingu jest na pierwszym miejscu.

SPRAWDŹ SWÓJ SPRZĘT PRZED STARTEM

Ze względów bezpieczeństwa i w celu zapewnienia sobie bezawaryjnego użytkowania sprzętu należy sprawdzać kilka ważnych miejsc w latawcu. Możecie w ten sposób uniknąć nieprzyjemnych sytuacji albo większego , drogiego później w naprawie uszkodzenia sprzętu.

NAPRAW SAM BALON (KOMORĘ)

Jeśli macie możliwość skorzystania z pomocy profesjonalnego serwisu, to zawsze jest to bezpieczna i wygodna forma naprawy dziurawych balonów. Czasem jednak możecie znaleźć się w miejscu, gdzie będziecie zdani tylko na siebie… Ten film pokaże wam, jak poprawnie obchodzić się z balonami, jak znaleźć i zakleić dziurkę.

KOLEKCJA CABRINHA 2014

Poznaj produkty Cabrinha z kolekcji 2014. Nowe materiały, nowy system bezpieczeństwa w barze ze zmienną regulacją rozstawu linek, Nowe deski…

WIZYTA W FABRYCE DESEK CABRINHA

Czy wiesz, że firma Cabrinha posiada swoją własną, największą na swiecie fabrykę desek, a od niedawana rozpoczęła też produkcję desek dla innych producentów. Zobacz jak wygląda profesjonalne zaplecze do produkcji desek do kitesurfingu.

System Cabrinha FIREBALL – ciekawostki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.